Veľké masky na Halloween – The Mask Parade

Halloween je za rohom av krátkom čase, zatiaľ čo na poslednú chvíľu bude v zhone – zhone na usporiadanie večierkov, cukroviniek, koláčov, dekorácií, kde, s kým, ako dlho a čo je najdôležitejšie, ako sa obliecť. Mal by to byť celotelový kostým, čiastočný kostým, alebo by ste mali nosiť masku (ten fascinujúci a vzrušujúci artefakt, ktorý by mal každý malý chlapec zažiť)?

mask certa” To, čo skrýva vašu tvár a výrazy tváre od všetkých okolo, ten otvorene anonymný kostým, ten tradičný spôsob obliekania Halloweenu. Poďme na to myslieť, masky boli prvé typy kostýmov, ktoré boli použité (spolu s make-upom). Prvými boli masky vyrobené z dreva alebo kostí alebo skutočná zvieracia hlava, zatiaľ čo makeup bol zo sadze.

Celá sviatok Halloween sa s Kelty v Európe siaha už pred pár tisíc rokmi. Stalo sa to koncom jesene, v noci sa mŕtvi vrátili na zem. Živí sa skrývali, nosili kostýmy a maskovali sa. Ich nástrojmi boli masky.

Keď použijete masku viac ako akýkoľvek iný kostým, stávate sa nepoznateľným a anonymným. A to je počas Halloweenu skvelá zábava. Premýšľajte o tom, môžete sa zabaviť s osobitnými komentármi, činmi a vtipmi – vrátane vystrašenia iných – a ak dokážete zakryť svoj hlas, je ešte ťažšie ho spoznať.

Pre praktického žolíka je maska ​​dar z nebies.

Predstavte si tento scenár: Ste na večierku; nikto nevie, kto ste. Niektorí môžu hádať, ale nie sú si celkom istí. Prídete k ľuďom, nič nehovoríte – divne sa smejete. Stačí to odtiaľ vyzdvihnúť a nechať prevziať svoju fantáziu – a potom v noci zmeníte masku ešte viackrát. To môže byť začiatok veľkej noci.

Ak k prevleku pridáte malý make-up alebo parochňu, efekt môže byť ešte lepší.

Nakoniec, ak ste z akéhokoľvek dôvodu chytení bez kostýmu a čas beží proti vám, máte skvelé riešenie, masky Halloween – oblečte si ich, oblečte do handier, staré oblečenie alebo príliš veľké oblečenie. pre teba. Ďalším skvelým riešením je obliecť sa úplne v čiernej farbe a maska ​​podľa vášho výberu.

Tam to máte, výhody masky – ako samostatný výstroj alebo dokonalý doplnok. Jo, a zábavné.